Azulmavi Sahne 

 

 

Azulmavi Sahne; müzik, dans ve kafenin bir arada olduğu sıcak, samimi atmosferiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir etkinlik alanıdır. 1 Eylül 2014 tarihinde faaliyete geçmistir. Kurucuları Erkan Candan ve Melis Cangüler Candan’dır. Girişimci iki ruh bir araya gelerek hayallerini ortaya koymuştur.

 

“İstanbul’un kısıtlı konser mekanı alanından ötürü sevdiğimiz, takip ettiğimiz, değer verdiğimiz yerli ,yabancı sanatçı dostlarımızı siz sanatsever ve sevgili dernek üyelerimizle tanıştırmak ,buluşturmak  en büyük hayalimizdi. Kuruluşumuz ile birlikte ilk konser etkinliğimizi sevgili Taylan Polat ile gerçekleştirdik”  Sadece profesyonellere değil, performanslarını sergilemek isteyen amatör kişi ve gruplara da sahnemiz açıktır. Oturma kapasitemiz 40 kişi ile sınırlıdır.

 

https://www.facebook.com/pages/Azulmavi-sahne/653628918078083

Twitter : @azulmavisahne

 

Flamenko Çalışmalarımız

Flamenko Çalışmalarımız

roman gecemiz

roman gecemiz

La Rosa de la Alhambra

La Rosa de la Alhambra

Taylan Polat Konseri

Taylan Polat Konseri

AZULMAVI SAHNE’DE 19 EYLÜL 2014 TARIHINDE ILK KONSER ORGANIZASYONUMUZU SEVGILI TAYLAN POLAT ILE GERÇEKLESTIRDIK…

Flamenko  Dans Stüdyomuz

Flamenko Dans Stüdyomuz

azulmavi sahne

azulmavi sahne

Azulmavi Sahne hakkında detaylı bilgi için linki tıklayın

Azulmavi, Azulmavi Flamenko, Melis Cangüler, Flamenko Kursu, İstanbul Flamenko Kursu, Flamenko Eğitimi, şişli flamenko, şişli flamenko kursu, istanbul flamenko, flamenco,flamenco dancer, flamenko dans kursu istanbul, dance studio, hint dansı, lindy hop, latin dans, flamenco gitar, endülüs, flamenko ayakkabı, beşiktaş flamenko, mecidiyeköy flamenko kursu, beşiktaş flamenko kursu

                                        BİZE ULAŞIN

azulflamenko@gmail.com

0090 507 218 31 70 / 0212 211 51 33

Copyright © 2017 All rights reserved by Melis Cangüler  Azulmavi Flamenko Akademi