Dernek Gecelerimiz

 

Dernek üyelerimiz için her ayın ilk Cumartesi akşamı gerçekleştirilen özel gecelerdir. Bu gecelerde üyelerimiz dernek bünyesinde yaptıkları dans çalışmalarını Azulmavi Sahne'de sergileme imkanı da bulmaktadırlar, böylelikle öğrendiklerini pekiştirme fırsatını ve sevdikleriyle sahne deneyimlerini paylaşma fırsatını bulmaktadırlar. 

 

Üyelerimizden Kamuran ve Dilara'nın dans gösterilerinin yanısıra yine sevgili gitaristimiz İsmet Keleş tarafından gitar dinletisi yapıldı. Heyecanlarını birlikte paylaştık.

 

 

 

 

İlk gecemiz 6 /12 /2014 tarihinde gerçekleşmiştir. Temmuz ayı'nda yitirdiğimiz merhum Flamenko gitaristi ve araştırmacısı Ulvi Afşar anısına düzenlenmiştir. Kendisinin tanıtımının ardından gitar videosunu izledik hep birlikte. 

Geceye Carlos Saura'nin ünlü Flamenco Flamenco film gösterimi ile devam ettik. 

Tüm dostlarimiza bu ilk gecede bizlerle birlikte olduklari için tesekkür ederiz.

Dernek özel gecemizin ikincisi 17 Ocak 2015 tarihinde yapıldı

 

İki öğrencimin doğum günleriyle birlikte kendi doğum günümü kutladım. Dernek üyelerimize özel gecemizde öğrencim Dilara'dan sonra iki dans da eğitmenleri olarak ben sergiledim:) İsmet arkdaşımız ise gitar ve sesiyle gecemizi renklendirdi.

6 Subat Cuma günü yapılan dernek gecemiz çok keyifli geçti

 

7 Mart Cumartesi günü yapılan dernek gecemizde yeni danslar ve dansçılarmız vardı

 

Azulmavi, Azulmavi Flamenko, Melis Cangüler, Flamenko Kursu, İstanbul Flamenko Kursu, Flamenko Eğitimi, şişli flamenko, şişli flamenko kursu, istanbul flamenko, flamenco,flamenco dancer, flamenko dans kursu istanbul, dance studio, hint dansı, lindy hop, latin dans, flamenco gitar, endülüs, flamenko ayakkabı, beşiktaş flamenko, mecidiyeköy flamenko kursu, beşiktaş flamenko kursu

                                        BİZE ULAŞIN

azulflamenko@gmail.com

0090 507 218 31 70 / 0212 211 51 33

Copyright © 2017 All rights reserved by Melis Cangüler  Azulmavi Flamenko Akademi