Dansadair by Melis Cangüler, dans ve  müzik ile ilgili pek çok unsuru bir araya getirmek için yaratılmış olan bir markadır. Endüstriyel tasarımcı kimliğim ile Flamenko sanatına duyduğum aşkı bir araya getirerek ürettiğim bir takım baskılı ürünleri, sipariş üzerine dikilen Flamenko kostümlerini, çalışma eteklerini ve yine sipariş üzerine hazırlanan Flamenko ayakkabılarını çivili ve çivisiz( günlük kullanım için) bizden sipariş verebilirsiniz.

Flamenko Ayakkabıları

Ayakkabı olarak en ideali maximum 5cm.yüksekliğinde ve kalın topuklu altı kösele üstten bantlı olanıdır. Ancak doğru ayakkabıyı temin edene kadar spor ayakkabı ve babet tarzı ya da karakter ayakkabısı olarak adlandırılan ayakkabı da giyilebilir. Fakat ayak pozisyonlarını doğru hissedebilmeniz için tabi ki bir an önce dansın gerektirdiği doğru ayakkabıyı edinmelisiniz. Başlangıç her zaman sıkıntılıdır. Pek çok şeye konsantre olmanızı gerektirir ve öğrenme aşamasında yanlış ayakkabı sizi danstan soğutabilir.

 

Flamenko ayakkabısının özelliği altının çivili olmasıdır. Burun ve topuk kısmında baş kısımları dövülmüş çiviler bulunuyor.Ayrıca burun kısmını da kullandığımız için ayakkabının bu kısmı da sertleştirilmiştir.

 

Flamenko ayakkabıları kişiye özel olarak üretilmektedir. Model seçiminizi, renk taleplerinizi,ayak numaranızı ve en boy ölçüsünü bize dansadair@gmail.com üzerinden bildirebilirsiniz.Topuk yükseklikleri 3,5-5,5 cm. olarak sipariş edilebilir. Süet ya da deri ya da aynı ayakkabıda ikisi birden kullanılabilir. Tercihinizi bize bildirebilirsiniz. Mailinize en kısa sürede cevap verilecektir.

 

 

Daha kapsamlı bilgi için dergimizi ziyaret edin 

http://azulmavidergi.wixsite.com/azulmavidergi/flamenko-ogrenci-sorulari1

Kadın Ayakkabı Modelleri

İkinci el az kullanılmış Orjinal Begona Cervera marka 36,5 numara Profesyonel ayakkabı için bizi arayın

İkinci el az kullanılmış Orjinal Menkes marka 36,5 numara,9 cm topuk profesyonel ayakkabı için bizi arayın

MODEL 1- ÖNDEN PENCERELİ

MODEL 2- YANDAN PENCERELİ 

MODEL 3-  ÇİÇEK DESENLİ

MODEL 4

MODEL 5

MODEL 5-  YELPAZE MOTİFLİ

MODEL 6

MODEL 7-  ÖNDEN BANTLI

MODEL 8

MODEL 10

MODEL 9

MODEL 11

MODEL 12

MODEL 13

MODEL 14

MODEL 15

MODEL 16

MOR RUGAN AT FİGÜRÜ 02

TAY BASKI SİYAH MOR DERİ  7 PONT 66

GRİ SÜET-DERİ  67

MODEL 17

MAVİ AT FİGÜRÜ 02

TAY BASKI SİYAH KIRMIZI DERİ 5 PONT 66

02 BEJ BİYELİ ACI KAHVE RUGAN

ErkekAyakkabı Modelleri

MODEL 1

MODEL 2

MODEL 3

MODEL 4

MODEL 5

MODEL 6

MODEL 7

Azulmavi, Azulmavi Flamenko, Melis Cangüler, Flamenko Kursu, İstanbul Flamenko Kursu, Flamenko Eğitimi, şişli flamenko, şişli flamenko kursu, istanbul flamenko, flamenco,flamenco dancer, flamenko dans kursu istanbul, dance studio, hint dansı, lindy hop, latin dans, flamenco gitar, endülüs, flamenko ayakkabı, beşiktaş flamenko, mecidiyeköy flamenko kursu, beşiktaş flamenko kursu

                                        BİZE ULAŞIN

azulflamenko@gmail.com

0090 507 218 31 70 / 0212 211 51 33

Copyright © 2017 All rights reserved by Melis Cangüler  Azulmavi Flamenko Akademi