Flamenko Televizyon

 

Flamenko Radyoları

 

 

 

Dansçılar:

 

Eva Yerbabuena:http://www.evayerbabuena.com/

Rocio Molina:http://www.rociomolina.net

Belen Maya:http://www.belenmaya.com/

Concha Jareno:http://conchajareno.com/

Isabel Bayon:http://www.isabelbayon.com

Pastora Galvan:http://www.pastoragalvan.com/

Manuel Betanzos:http://www.manuelbetanzos.com/

Andres Pena&Pilar Ogalla:http://www.andrespena.com

 

 

Gitaristler:

 

Paco de Lucia: http://www.pacodelucia.org/

Vicente Amigo:http://www.vicente-amigo.com/

Tomatito:http://www.tomatito.com/

Oscar Herrerohttp://www.oscarherrero.com/

Manolo Sanlucar:http://www.manolosanlucar.com/

Victor Monge Serratino:http://www.serranito.com/

Paco Pena: http://www.pacopena.com/

 

 

Sevilla'da bulunan Flamenko Müzesi http://www.museoflamenco.com/

 

 

veya Flamenko ile ilgili aradığınız pek çok şeyi aşağıdaki linklerde de bulabilirsiniz ( haberler, okullar, fotoğraflar, bilgi veya alışveriş )

 

http://www.deflamenco.com/indexi.jsp

http://www.flamencoexport.com/

 

Flamenko Ayakkabı Siteleri:

 

Menkes:http://menkesflamenco.com

Gallardo:http://www.gallardodance.com/

Begona Cervera:http://www.zapatosbaileflamenco.com/

Senovilla:http://www.calzadosenovilla.com/es/

 

 

 

Azulmavi, Azulmavi Flamenko, Melis Cangüler, Flamenko Kursu, İstanbul Flamenko Kursu, Flamenko Eğitimi, şişli flamenko, şişli flamenko kursu, istanbul flamenko, flamenco,flamenco dancer, flamenko dans kursu istanbul, dance studio, hint dansı, lindy hop, latin dans, flamenco gitar, endülüs, flamenko ayakkabı, beşiktaş flamenko, mecidiyeköy flamenko kursu, beşiktaş flamenko kursu

                                        BİZE ULAŞIN

19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi

Meriç Plaza 12/A  ŞİŞLİ / İSTANBUL

azulflamenko@gmail.com

0090 507 218 31 70 / 0212 211 51 33

Copyright © 2017 All rights reserved by Melis Cangüler  Azulmavi Flamenko Akademi