Yaratıcı Drama Dersleri Zeynep Özyağcılar Tarafından Verilmektedir. Dersler Kasım Ayı'nda Başlayacaktır. Öncesinde Kursumuza Gelerek Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Zeynep Özyağcılar ile Lotus Kadınları Serisi'nin ilki olan Flamenko Dans Tiyatrosu “ Frida “ gösterimizde beraber çalıştık. Canla başla, sevgiyle bize emek verdi. Kariyerinden elbette bahsedeceğiz ama daha kıymetli olan bu kadar kısa sürede her birimizin hayatına sevgiyle dokunmuş ve son derece keyifle bir çok şey öğretmiş olmasıdır. Bu deneyimi sizin de yaşamanızı dileriz.

 

Zeynep Özyağcılar 1985 istanbul doğumlu, Devlet Opera Balesi'nde bir çok eserde 10 yıl boyunca dans etmiştir. Bunun yanında lisanslı dans sporcusudur ve hemen her tür dansı profesyonel olarak icra etmiş bu bilgileri sahnede beden kullanımı, dıştan içe karakter yaratma teknikleriyle taçlandırmıştır. 

Saint Michel Fransız Lisesi'nde yazıp yönettiği oyunlar yurtdışı festivallerinde büyük ilgi görmüştür.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları ve Tiyatro Bölümü mezunu olan Zeynep, 13 yıl boyunca İstanbul Belediyesi şehir tiyatrolarında oyuncu, dansçı, yönetmen yardımcısı olarak bir çok eserde çalışmıştır.

Son 5 yıldır kendi kurduğu Tiyatro Martı’da kendi prodüksiyonlarını yapmaktadır. Bu dönemde (Lions, Direklerarası ) yılın yapımı en iyi kadın oyuncu ödülleri almıştır. Kadın direnişinin her zaman yanında olan Zeynep’in , seçtiği oyunlarla ve konuşmacı olarak gittiği yerlerde kadınların elini hiç bırakmadığını görebilirsiniz ve hayvanların, ve tüm insanların .... Biz hocamızı çok seviyoruz. Her biriniz hayatınıza su gibi aktığını hissedecek , çok şey öğrenecek ve çok mutlu olacaksınız .. Belki aranızdan çok iyi oyuncular çıkacak, belki  harika bir anı olarak kalacak ama sonunda her şekilde “iyi ki “ diyeceğinizden eminiz... Bekliyoruz 

 

Derslerde 

-Ses,nefes, beden kullanımı

-Anda kalma ve doğaçlamalar

-Güven egzersizleri 

-Dramaturji, karakter yaratma

-Sahne çalışmaları 

-Oyun çalışmaya giriş  çalışılacaktır.

Frida Projemizden Bazı Fotoğraflar

Devamı İçin 

Azulmavi, Azulmavi Flamenko, Melis Cangüler, Flamenko Kursu, İstanbul Flamenko Kursu, Flamenko Eğitimi, şişli flamenko, şişli flamenko kursu, istanbul flamenko, flamenco,flamenco dancer, flamenko dans kursu istanbul, dance studio, hint dansı, lindy hop, latin dans, flamenco gitar, endülüs, flamenko ayakkabı, beşiktaş flamenko, mecidiyeköy flamenko kursu, beşiktaş flamenko kursu

                                        BİZE ULAŞIN

19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi

Meriç Plaza 12/A  ŞİŞLİ / İSTANBUL

azulflamenko@gmail.com

0090 507 218 31 70 / 0212 211 51 33

Copyright © 2017 All rights reserved by Melis Cangüler  Azulmavi Flamenko Akademi